پلکسر پلک

پلکسر پلک

پلکسر پلک چیست؟ روش پلکسر به دلیل مزایای بسیار زیادی که نسب به جراحی های زیبایی دارد همچون ایمن بودن و نداشتن نیاز به ایجاد برش برای انجام آن، در میان افراد بسیار محبوب می باشد.

همانگونه که گفتیم برای انجام این روش هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود و به همین دلیل هیچگونه بخیه ای نیز بر روی آن ایجاد نخواهد شد، از دیگر مزایای روش پلسکر می توان به عدم نیاز به بیهوشی و امکان انجام فعالیت های روزانه بلافاصله بعد از انجام این روش اشاره کرد.

 

پلکسر پلک

 

کابرد پلکسر در رفع چین و چروک زیر چشم

یکی از مشکلات شایع در افراد وجود کیسه های چربی در زیر چشم و افتادگی پلک ها می باشد که این مشکلات موجب سالخورده به نظر آمدن چهره افراد شده و ناراحتی آن ها را به دنبال دارد.

پلکسر روشی جایگزین برای جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی است که خیلی سریع تر و ایمن تر موجب از بین رفتن این ایرادات می شود.

در روش پلکسر برای برداشتن پوست اضافی موجود در اطراف چشم نیازی به استفاده از لیزر یا تیغ جراحی نمی باشد به همین دلیل خطرات ناشی از استفاده از این روش ها به همراه نخواهد داشت.

از کرم های بی حس کننده به مدت 30 دقیقه قبل از درمان به منظور کاهش درد و ناراحتی فرد استفاده می گردد.

پزشک در طول درمان از بیمار درخواست می کند تا چشم های خود را باز و بسته نماید و به این ترتیب بهترین نتایج از انجام پلسکر به دست خواهد آمد.

لازم به ذکر است که روش پلکسر پلک یک روش درمانی تدریجی است و برای دستیابی به نتیجه مورد نظر می بایست این روش در چند جلسه انجام گیرد.

افراد می بایست حداقل 3 جلسه با فاصله 6 هفته برای انجام پلکسر به پزشک خود مراجعه نمایند.

مکانیزم پلکسر چگونه است؟

این روش با ایجاد تعدادی نقطه بسیار کوچک بر روی پوست انجام شده و باعث سفت شدن و انقباض سریع فیبرهای موجود در پوست می گردد و در نهایت موجب لیفت، بازسازی و جوانسازی پوست می شود.

پلاسما که فاز چهارم ماده است برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد، به همین منظور برای ایجاد قوس های الکتریکی از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا بهره گرفته می شود.

در این روش بدون اینکه به بافت های اطراف آسیب برسد یا گرمای خیلی شدید ایجاد شود با استفاده از قوس های الکتریکی کوچک می توان ناحیه مورد نظر را درمان نمود.

به بیان دیگر در روش پلکسر با استفاده از ذرات گاز هوا و توسط ابزارهای بسیار دقیق، میان پوست بیمار و نوک دستگاه پلاسما تولید می شود که قوس الکتریکی تولید شده موجب تبدیل مستقیم جامد به گاز یا عمل تصعید می شود و بدون ایجاد کوچکترین آسیب و برشی در پوست، منجر به محکم شدن پوست می گردد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
Visit Us On TwitterVisit Us On Instagram